Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wuhan Yinyu Investment Casting Co., Ltd.

iyi kalite kayıp mum döküm satış için
iyi kalite kayıp mum döküm satış için
Ben sohbet şimdi

Wuhan Yinyu Investment Casting Co., Ltd.

1 2
Wuhan Yinyu Investment Casting Co., Ltd. Wuhan Yinyu Investment Casting Co., Ltd.
Dökümhane Sergi göster

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Okyanusya
Markalar : Yinyu
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 8000000-9000000
Yıl kurulan : 1997
İhracat p.c : 50% - 60%
Wuhan Yinyu Yatırım Döküm Co, Ltd çeşitli yüksek kaliteli karbon çelik, alaşımlı çelik, paslanmaz çelik yatırım döküm parçaları üretiminde uzmanlaşmıştır. Kolloidal silika bağlayıcı ile kaybedilen balmumu yatırım döküm işlemini benimsiyoruz. Firmamız yatırım döküm için birçok gelişmiş ithal ekipmana sahiptir. Yinyu 25,974 m2'lik bir alanı kaplar ve toplamda 170 çalışana sahiptir.

Üretim kapasitemiz yılda beş yüz ton olabilir. Ürünler dikiş makinesi parçaları, pnömatik alet parçaları, pense aletleri, madencilik matkap ucu gövdesi, makine parçaları ve donanım aksesuarları vb. Gibi birçok farklı endüstriyel alana uygulanabilir. Müşterilerin ihtiyacına göre boyut olarak hassas, iyi yüzey kalitesi ve karmaşık şekildeki parçalar ve aksesuarlar üretebiliriz. Döküm Toleransımız CT4-CT6 aralığındadır ve Alman standart VDG P690 veya DIN ISO2768'e uygundur. Elimizdeki Döküm ağırlığı 5g ila 2kg arasındadır ve yüzey pürüzlülüğü Ra 3.2 ~ 6.3'dür. maksimum uzunluk 350 mm olabilir. Bağımsız olarak ithalat ve ihracat haklarına sahip olan şirketimiz, Ağustos 2002'de ISO9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Yinyu, üretim teknolojisini sürekli olarak geliştirir ve müşterilerin isteklerini karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapar. Şu anda, ürünlerimiz ağırlıklı olarak Japonya, ABD, Almanya, İtalya Kanada, İsviçre, İspanya ve diğer ülkelere yıllarca ihraç edilmekte ve yabancı müşterilerden birçok olumlu yorum almaktadır.

İletişim bilgileri
Wuhan Yinyu Investment Casting Co., Ltd.

Tel: 86-027-87921938

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)